O nas

Firma P.U.H. SILEX w branży informatycznej działa od 1991 roku. Przedsiębiorstwo zostało założone w Zielonej Górze. Swoją przygodę rozpoczęliśmy od założenia sieci internetowych, które prowadzimy do dnia dzisiejszego. W roku 1999 postanowiliśmy poszerzyć swoją działalność o tworzenie stron internetowych. Dzięki dużemu doświadczeniu możecie Państwo na nas liczyć.

Po co tworzy się stronę internetową?

Strona internetowa działa jak Twój przedstawiciel handlowy w sieci internetowej. Można ją nazwać kolejną placówką sprzedaży lub punktem informacyjnym. Stronę internetową tworzy się po to, aby być widocznym w sieci i zdobywać dzięki niej klientów oraz budować pozytywny wizerunek wśród odbiorców.

W dobie sieci komputerowych coraz więcej osób szuka informacji w Internecie, zdobywając wiedzę o firmach oraz poszukując produktów i usług. Dzięki stronie internetowej mamy możliwość dotrzeć do milionów Polaków lub do wybranej grupy odbiorców i przedstawić im w pełni swoją ofertę. Strona internetowa to stosunkowo tania i bardzo skuteczna reklama. Prowadząc małe czy średnie przedsiębiorstwo nie zawsze będzie nas stać na reklamę w telewizji. Kompletnie nieopłacalne byłoby rozesłanie ulotek reklamowych po całym kraju. Biorąc pod uwagę fakt, że ulotki trafiają nie koniecznie do osób zainteresowanych naszą ofertą, pieniądze w większości zostaną wyrzucone w „błoto”. Posiadając własną stronę internetową możesz dotrzeć tylko do tych osób, które są zainteresowane Twoją ofertą, do osób które wpiszą w wyszukiwarkę internetową słowa kluczowe, z którymi powiązana jest Twoja działalność.

 

170x55_2 NEW kopia.jpg RGB

LOGO Silex Web Design Tworzenie stron www

LOGO Silex Web Design
Tworzenie stron www