Co możemy Ci dać?

SZCZEGÓŁY

Spotkanie – naszą współpracę zaczniemy od spotkania i omówienia zarysu Twojej strony internetowej. Doradzimy ile powinna mieć zakładek, np. o firmie, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Podpowiemy kiedy i jak rozbudować szablon strony www  o kolejne podzakładki.

Domena – pomożemy Ci w wyborze domeny, czyli zarezerwujemy nazwę dla Twojej strony internetowej. Doradzimy czy warto rejestrować domenę -.pl, -.com, a może zainwestować w domenę regionalną, jak nasza zgora.com.pl. Co wtedy zyskasz? O szczegółach opowiemy na spotkaniu.

Projekt graficzny – po omówieniu szczegółów przyszedł czas na zaprezentowanie Twojej strony internetowej w formie graficznej. Możesz zdecydować czy chcesz wybierać szablon spośród 1,2 a może 3 propozycji. W konsekwencji jeden projekt graficzny zostanie dopasowany do Twoich potrzeb i gustu.

Strona internetowa – po zaakceptowaniu projektu graficznego, możemy przystąpić do uruchomienia strony internetowej. Już teraz Twoja strona będzie linkowana pod wybraną przez Ciebie domeną. Zostaną uruchomione zakładki, wpiszemy tekst, uzupełnimy galerię oraz utworzymy formularz kontaktowy. Stronę będziesz mógł w prosty sposób edytować np. dzięki programowi WordPress, Joomla lub przez Cms’a, czyli system zarządzania treścią. Edycja jest prostsza niż korzystanie z Microsoft Word. Wszystkie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu.

PODSUMOWANIE

Oferujemy pełną obsługę od zaprojektowania loga,  wybór domeny (www nazwa strony) oraz jej zarejestrowanie, poprzez projekt strony internetowej, jej grafikę, retusz zdjęć oraz utrzymanie strony na serwerze – hosting, a także firmowe e-maile – koniec zbędnych reklam!

Dzięki odpowiedniemu kodowaniu strony gwarantujemy wysokie pozycjonowanie firmy w internecie już w trakcie tworzenia www.

W naszej ofercie masz do wyboru stronę internetową w postaci wizytówki firmy, po rozbudowaną stronę www z możliwością edytowania, aż po duże projekty w postaci portali społecznościowych, sklepów internetowych, rozbudowanych stron internetowych z wieloma zakładkami w menu.